در حال بارگزاری
سیستم در حال ذخیره فایل و ثبت اطلاعات است
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول خدمات رابط پال

اطلاعات اکانتی که میخواهم بفروشم را چه زمانی در اختیار سایت قرار دهم؟

در ابتدا برای امنیت بیشتر فقط عنوان اکانتی که قصد فروش آن را دارید ثبت میکنید و اقدام به ایجاد لینک مینمایید . به محض پرداخت مبلغ توسط خریدار یک پیامک و یک تیکت اطلاع رسانی دریافت خواهید کرد که پس از دریافت این پیامک 24 ساعت مهلت ارائه اطلاعات شخصی سازی را خواهید داشت . بلافاصله بعد از صحت سنجی توسط تیم رابط پال مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد

پس از خرید اکانت ،اطلاعات اکانت چگونه در اختیار خریدار قرار میگیرد؟

پس از پرداخت مبلغ اکانت مورد نظر اطلاعات مورد نیاز برای شخصی سازی در قالب یک تیکت برای خریدار ارسال خواهد شد.

اگر خریدار کالا را تحویل گرفته باشد اما دریافت محصول را تایید نکند تکلیف فروشنده چیست؟

خریدار 24 ساعت مهلت دارد تا کالای تحویلی خود را تایید کرده و یا شکایت ثبت نماید اگر در این بازه زمانی هیچ اقدامی صورت نگیرد تیم رابط پال معامله را تایید کرده و مبلغ در اختیار فروشنده قرار خواهد گرفت

آیا فروشنده باید دائما سایت را بررسی کند تا از فروش یک محصول یا تایید یا عدم تایید کالای ارسال شده با خبر شود؟

به محض اینکه خریدی صورت گیرد یا محصول دریافتی توسط خریدار تایید شود یا شکایتی ثبت شود فروشنده از طریق پیامک مطلع خواهد شد

آیا کارت بانکی ثبت شده میتواند به نام شخص دیگری باشد؟

خیر. اطلاعات کارت بانکی ثبت شده بایستی مطابق اطلاعات ثبت شده در فرم احراز هویت باشد.

چه زمانی باید فرم اطلاعات هویتی را تکمیل کنیم؟

جهت مقابله با تخلفاتی از قبیل پول شویی و ... هر فرد قبل از درخواست اولین واریز وجه ملزم به تکمیل فرم احراز هویت میباشد .و این امر تنها یک مرتبه در ابتدای همکاری صورت خواهد گرفت .

چه زمانی مبلغ واریز شده توسط خریدار به حساب فروشنده واریز میشود؟

پس از اینکه خریدار دریافت محصول را تایید کرد مبلغ معامله آماده واریز به حساب فروشنده میباشد و پس از اینکه فروشنده درخواست واریز وجه را ثبت نماید مبلغ حد اکثر تا 24 ساعت بعد به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

برای ورود به سایت پیامک کد ورود را دریافت نمیکنم؟

پس از اطمینان از تطابق شماره همراه با شماره ثبت شده هنگام ثبت نام ،اگر با این مشکل مواجه شدید پس از 1 دقیقه امکان درخواست مجدد رمز وجود دارد. چنانچه در دفعات بعد همچنان موفق به دریافت کد فعالسازی نشدید مورد را سریعا از طریق تماس و یا چت آنلاین با ما در میان بگذارید.

آیا هنگام درخواست واریز کارمزد سایت از حساب فروشنده کسر میشود؟

خیر. فروشنده هیچ هزینه ای را برای استفاده از خدمات سایت پرداخت نمیکند .

مبلغ تعرفه کارمزد سایت از چه کسی دریافت میشود؟

مبلغ کارمزد بر اساس مبلغ معامله محاسبه شده و در پیش فاکتور خریدار، با مبلغ محصول جمع بسته میشود.خریدار برای تضمین معامله و جهت آسودگی خاطر از دریافت کالا این مبلغ را نیز پرداخت مینماید

هزینه ارسال کالا را چگونه محاسبه کنم ؟

فروشنده میتواند برای یک عدد از هر کالا هزینه پست ثابت ثبت کند. و یا اینکه محاسبه هزینه پستی توسط سایت را تایید نماید.در این صورت رابط پال بر اساس مبدا و مقصد و وزن مرسوله هزینه پستی را به صورت تقریبی محاسبه نموده و مبلغ محاسبه شده را در پیش فاکتور خریدار لحاظ خواهد کرد.

چگونه چند کالای مختلف را از یک فروشنده به صورت یکجا خرید کنم؟

شما باید از فروشنده بخواهید برای جمع اقلامی که قصد خرید آن را دارید یک لینک پرداخت ایجاد کند و آن را در اختیار شما قرار دهد.

فروشنده از من درخواست کرده است تا مبلغ کالا را مستقیم به حساب خودش واریز کنم.

در صورتی که فروشنده ای در صفحه کالا و یا پیام داخلی از شما خواست تا مبلغ را به حساب خودش واریز نمایید، این کار را انجام ندهید. خرید از رابط پال این امکان را به شما می دهد تا با اطمینان کالا را دریافت نمایید و در صورت مغایرت با کالای ذکر شده بتوانید مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید. در صورتی که مستقیما مبلغ کالا را به حساب فروشنده واریز نمایید رابط پال هیچ ضمانتی در خرید شما نخواهد داشت و امکان بازگرداندن مبلغ شما از فروشنده در صورتی که کالا را ارسال ننماید وجود نخواهد داشت.

وجه کالا را پرداخت کردم ولی‌ پس از بازگشت به سایت رابط پال پیام خطا در عملیات بانکی گرفتم؟

در موارد بسیار خاص به خاطر مشکلات شبکه بانکی و اینترنت، این مشکل ایجاد می گردد که جای نگرانی نبوده و حداکثر پس از 24 ساعت وجه کسر شده به حساب شما برگشت داده می شود. در صورتی که پس از 24 ساعت مشکل برطرف نشد، با پشتیبانی رابط پال تماس گرفته تا نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

چرا خرید از رابط پال مطمئن است؟ چرا باید به خرید از سایت شما اعتماد کنم؟

1- تنها در صورتی مبلغ پرداختی‌تان،‌ به حساب فروشنده واریز می‌شود كه كالای مورد نظر خود را دریافت و تایید كرده باشید. 2- وجه پرداختی‌ شما از هرگونه سوء استفاده‌های احتمالی در امان خواهد ماند. زیرا تنها پس از اینکه سفارش خود را به‌طور رضایت‌بخش تحویل گرفته باشید، مبلغ پرداختی‌تان به حساب فروشنده واریز می گردد. 3- هنگامی که از خرید خود راضی نیستید با ارائه دلایل منطقی، می توانید مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید. 4- چنانچه سفارش شما در موعد مقرر به مقصد نرسیده باشد تمام مبلغ پرداختی، مسترد میگردد.